Články za december 2017

"Blood On The Dance Floor 2017"

Dnes bolo zverejnené na oficiálnom vevo kanáli nové video "Blood On The Dance Floor 2017", ktoré obsahuje vystúpenie tanečníkov šou Michael Jackson ONE a niektoré doteraz nevidené zábery Michaela z klipu v roku 1997.

Do dnešného dňa sme dostávali zostrihy dokumentu z natáčania videa.

Vosková figurína v Indii

1. decembra tohto roku sa v indickom meste Dillí otvorila 23. pobočka slávneho múzea voskových figurín Madame Tussauds a je jasné, že v nej nemohla chýbať ani figurína Michaela.

Obrázek

Lip Sync Battle s Michaelom

18.1.2018 odvysiela nová tv the Paramount Network (premenovaná Spike TV) svoj prvý živý program známej šou, v ktorej známe osobnosti vystupujú ako hudobné osobnosti a imitujú ich nielen v speve, ale aj tanci.

Obrázek

Prvá januárová šou bude oslavou Michaela s názvom: “Lip Sync Battle Live: A Michael Jackson Celebration”, ktorú oficiálne podporuje aj MJ Estate.

Obrázek

Šou bude po novom vysielaná v nových priestoroch v The Dolby Theater v LA.

Okrem toho, televízia odvysiela pred samotnou šou aj hodinový špeciálny program o Michaelovi, v ktorom budú účinkovať aj tanečníci zo šou Michael Jackson ONE.

Corey Feldman znova verejne obhajuje Michaela!

V pondelok, herec Corey Feldman, znova vystúpil v televíznom rozhovore, v ktorom reagoval na otázky týkajúce sa obvinení okolo jeho osoby, keď roku 1993 vyšetrovatelia zatajovali skutočných sexuálnych predátorov, o.i. aj tých, ktorí sexuálne zneužili samotného Coreyho.

Napriek jeho dlhoročnej snahe o upozornenie verejnosti o špinavostiach Hollywoodu, bol celý čas terčom výsmechu a obviňovania, že si vymýšľa.

Nedávno ale úrad vyšetrovateľa v Santa Barbare, the Santa Barbara Sheriff’s Office, pod tlakom dôkazov priznal, že "sa našli" nahrávané rozhovory z roku 1993, v ktorých priamo pred vyšetrovateľom Corey menoval ľudí, ktorí nielen jemu ublížili.

Bolo to v čase vyšetrovania obvinení voči Michaelovi Jacksonovi.

Odvtedy sa vyšetrovatelia nijako nezaoberali skutočnými páchateľmi, ale zúrivo atakovali Michaela Jacksona ako jediného podozrivého, a navyše, z prezumpciou viny....

Vo včerajšom rozhovore Corey znova vyhlásil, že vyšetrovatelia úmyselne ignorovali fakty, a snažili sa prekryť vyšetrovanie cez fiktívne obvinenia voči Michaelovi, čím zanikli ďalšie skutočnosti a páchatelia.

Obrázek

Corey Feldman v rozhovore relácie Dr. Oz jasne deklaroval, že nebude mať pocit oslobodenia a zadosťučinenia, pokiaľ nebudú skutoční páchatelia odsúdení, ktorí zneužili jeho aj jeho kamaráta Corey Haima, a pokiaľ nebude aj Michael Jackson očistený od týchto všelijakých falošných obvinení.

Jedným z mien bol aj B-čkový herec, ktorý mal zneužil Coreyho, a ktorý už v roku 2001 bol zatknutý a obvinený zo zneužívania detí, a práve na to poukázal aj Corey, že sa tomuto dalo zabrániť, ak by vyšetrovatelia už v roku 1993 zatkli skutočných páchateľov

Nielen cez svoje twitterové správy ale upozorňuje na svoje obavy o svoj život....

Dokonca bol jedným z prvých, ktorí verejne poukázali aj na obvinenia voči moderátorovi Mattovi Lauerovi, mimochodom, práve tento moderátor bol prvý, ktorý v televízii v roku 2013 urobil rozhovor a teda svetu "oznámil" obvinenia Wadea Robsona.

Obrázek

Aká náhoda..., že práve moderátor bol pred pár týždňami odvolaný a dostal padáka z tv NBC za obvinenia zo sexuálneho obťažovania...., a ten istý "vyspovedal" Robsona, ktorý fantazíroval s obvineniami proti Michaelovi...

Podľa hodnotenia Coreyho, keď urobil rozhovor s moderátorom Lauerom, mal pocit, že nehovorí s moderátorom, ale nejakým vyšetrovateľom, ktorý ho driluje na spôsob spochybnenia jeho obvinení.

Až neskôr si uvedomil, že akoby Lauer nechcel, aby sa o obvineniach hovorilo ako fakte, najmä v súvislosti s tým, čo nasledovalo potom, keď Lauera obvinili, že je jedným z predátorov...

Na verejnosť preniklo niekoľko ukážok záznamov z rozhovoru s dvomi vyšetrovateľmi, ktoré si môžete vypočuť v linke, v zásade ide o krátke ukážky, no ukazujú, ako sa vyšetrovatelia snažili posmešne reagovať na tvrdenia Coreyho, o to viac, že Corey neustále obhajoval Michaela Jacksona, že ho nikdy nijako neobťažoval.

Napriek tomu si Corey myslel, že ak povedal mená, že ich budú vyšetrovať, no nikdy sa nič neudialo, a aj teraz si kladie otázku,prečo sa niekto snažil dostať Michaela do väzenia, a napriek tomu, neurobili nič, aby chytili skutočných páchateľov.

“Vindication will come when my best friend [Corey Haim]´s perpetrator´s is behind bars, when the people that molested me are behind bars, and when my good friend Michael Jackson is fully exonerated in the public opinion because he was never a predator.” “Michael Jackson needs to be cleared, for once and for all, which I could believe this could actually lead to.”

Michael znova v Simpsonovcoch

V nových Simpsonovcoch znova zaspieval Michael Jackson “Happy Birthday Lisa”.

3.12. mala premiéru nová časť kultového seriálu Simpsonovci, v ktorej sa tématicky znova oslavovali narodeniny Lisi, a znova jej prišiel zaspievať Michael Jackson, teda chlapík Leon Kompowsky, ktorý si myslí, že je Michael Jackson.

Hercom a spevákom, ktorý napodobnil Michaelov hlas je Kipp Lennon, a on zároveň naspieval aj časti spevu MIchaela v televíznom filme “The Jacksons: An American Dream”.

Pokus o predĺženie prípadu

Podľa predbežných výsledkov, 5.12. prebehlo pojednávanie na súde v LA, kde právnici Wadea Robsona chceli podať odvolanie a zrušiť odvolanie MJ Estate, ktorých právnici žiadajú zrušenie všetkých obvinení voči Michaelovým spoločnostiam, ktoré sú jedinými entitami ako spolu-obvinení, nie Michael ako osoba, keďže voči zosnulým osobám, to nie je možné.

V skratke sa dá povedať, že taktické snahy Robsonových právnikov sú pokusom predlžovať prípad a vnášať doň opakované nezmysly, ktoré nikam nevedú a nič nové neprinesú, sudca sa však musí aj týmto zaoberať a analyzovať to, najmä vo vzťahu k osobám (bývalým zamestnancom Michaela), ktoré Robsonoví právnici chceli použiť ako svedkov, ktorí ale boli oficiálne súdom v minulosti uznanými za vinných za klamanie pod prísahou, za krádež, a dokázateľne uznaní, že predávali bulváru svoje vymyslené príbehy o Michaelovi a deťoch z ranča z vyšetrovania v rokoch 1993-94, napr. aj bulvárnej reportérke Diane Dimond, ktorá sa osobne angažovala a chŕlila jednu reportáž o Michaelovi za druhou a údajných obetiach, a dokonca za peniaze chcela, aby niektorí bývalí zamestnanci (priznanie jedného z nich) doslova si vymýšľali nechutné príbehy proti Michaelovi.

Obrázek

Právnici MJ Estate v odôvodnení na zrušenie týchto Robsonových nezmyslov jasne deklarovali pozadie týchto podvodníkov a fejkových svedkov, ktorí dokonca ani v časoch, kedy malo údajne k niečomu niekde dôjsť ani nepracovali, ani neboli prítomní, a samozrejme, ich história súdnych ťahaníc a žalôb zo strany Michaela, ktoré vyhral, z nich robí len úbohých maniakov a príživníkov.

Dozorujúci sudca tak už 15.12. zrejme vynesie rozhodnutie o tom, či povolí oficiálne proces,alebo zmätie celý prípad zo stola.

Okrem toho, reportérka Diane Dimnond (pôvodom židovka), ktorá si vybudovala živnosť na obvineniach voči Michalovi, ktorá osobne hľadala nejaké obete, ktorá podplácala ľudí, aby vypovedali proti Michaelovi, ktorá napísala knihu plnú nezmyslov, ktoré vyvracajú aj súdne spisy, a ktorá sa "úplne náhodou" stala blízkym rodinným priateľom rodiny Arvizo - Gavinovi Arvizo bola na svadbe, napísala aktuálne článok o aktuálnych sexuálnych škandáloch najmä židovských mocných z Hollywoodu a amerického šoubizu, zrazu používa na týchto skutočných predátorov dvojaký meter a snaží sa akoby zľahčiť ich zločiny, kde sa neštíti používať príklady od Michaela Jacksona.

Obrázek

Ale akosi účelovo zabúda, že ani jeden z obvinených nespadá do rovnakej kategórie ako Michael Jackson.

Jednoducho, akoby sa snažila aj ona pokračovať v prekrývaní skutočnej pedo/sexuálnej skupine židovských mocných.... odvolávajúc sa vo svojom blogovom článku na práva obvinených a prezumpcie neviny, ale kde bola, keď písala články a hľadala fiktívne obete, len aby vytvárala v spolupráci s inými sprisahancami mediálny obraz o Michaelovi ako vinnom za každú cenu!!!???

Obetný baránok

Podľa aktuálnych informácií, prekrývanie sexuálnych škandálov americkej mediálnej elity, zneužilo situáciu v čase, kedy prekrývali vymyslenými príbehmi a bulvárnymi nezmyslami o obvineniach proti Michaelovi práve cez mediálne portfólio ako je RadarOnline a National Enquirer, ktoré kryli mediálnu spoločnosť v súčasnosti vyšetrovaného producenta Harvey Weinsteina.

Priebežne sa objavujú informácie, ktoré odhaľujú, ako Michael Jackson poslúžil ako obetný baránok na prekrývanie skutočných zločinov.

Obrázek

V súčasnosti sa potvrdilo, že vyšetrovaní a obvinení zo sexuálneho násilia sú presne tí istí, ktorí šírili vymyslené informácie a bulvárnu špinu na Michaela Jacksona: Dylan Howard (šéfredaktor RadarOnline & The Enquirer), A.J Benza ("novinár z bulvárneho New York Daily News") a The Weinstein Company.

Obaja novinári písali účelové a najšpinavšie články o Michaelovi Jacksonovi.

Dnes sú sami obvinení zo sexuálnych útokov.

Skutoční úchyláci chránia skutočných úchylákov.

Viac detailov každý deň pribúda...., dokonca sa našli aj nahrávky z vypočúvania Coreyho Feldmana, ktorý v roku 1993, počas vypočúvania kalifornskými vyšetrovateľmi pri vyšetrovaní obvinení proti Michaelovi, vypovedal a povedal konkrétne mená ľudí, o ktorých vedel, že zneužívali deti a aj jeho samotného.

Najprv sa úrad vyšetrovateľa v Santa Barbare snažil tvrdiť, že tieto záznamy neexistujú, a nevedia o tom, ale teraz sa ukázalo, že sú v archíve, našli sa a teda budú súčasťou ďalších vyšetrovaní.

Namiesto vyšetrovania a pátrania po skutočných pedofiloch, vyšetrovatelia v danom čase ignorovali konkrétne mená a údaje, a zamerali sa na fikcie len okolo Michaela Jacksona, aby našli čokoľvek, skutoční páchatelia tak na roky boli mimo ich záujmu, a mnohí ľudia si za ostatné roky robili žarty a neverili tvrdeniam Coreyho Feldmana.

Teraz je už oficiálne ospravedlnený..., hoci sa skutočné mená asi verejnosť nedozvie, keďže ide o citlivé informácie, a najmä status premlčacej doby.

Video dôkaz proti špine amerického bulváru

Ako sme vás informovali, americká bulvárna špina RadarOnline zverejnil článok, že údajne nejaký "producent" (to je také slovíčko, za ktorým sa skrýva kdejaký idiot holywúdsky) mal povedať, že zosnulý herec Corey Haim mu mal v roku 2007 tvrdiť, že ho údajne Michael Jackson nejako atakoval, pritom naznačoval, že nehovoril o sexuálnom ataku.

Konečne investigatívni fanúšikovia našli video dôkaz, že Cory Haim krátko po smrti Michaela poskytol krátky rozhovor pre agentúru AP, v ktorej spomínal na Michaela a hovoril o ňom ako o dobrom kamarátovi, s ktorým prežil príjemné chvíle, a že nikto sa nesprával k Michaelovi tak, ako by si zaslúžil, a že až po smrti sú k nemu všetci takí.... milí....

Tu je video dôkaz, jeho rozhovor začína od 1:26 a totálne rozkladá bludy od Radaru a všetkých príspevkov pod maniakov k článkom, ktorí okamžite spojili veci so zneužívaním, a znova pisálkovia v diskusiách útočili na Michaela len cez informácie z bulvárnej špiny.

Michael opäť NAJ!

Michael Jackson bol v ankete o najlepšiu mužskú pop ikonu na popiconsblogu zvolený za absolútnu jednotku!

Obrázek

Zo 170 tisíc hlasovaní, Michael zvíťazil so 40% (69,124 hlasov).

Na ďalších miestach sa umiestnili:

Prince 35.87% (61,911)

George Michael 9.9% (17,088)

a iní.

Behind the scenes

Fotka, ktorú zverejnili správcovia MJ Estate, prišla ako žiadosť fanúšikov z projektu albumu Scream, kde v súťaži hlasovali za obľúbenú skladbu, z ktorej zvíťazila skladba Blood On The Dancelfoor.

Obrázek

MJ Estate tak zverejnili novú fotku k víťaznej skladbe, pričom v prvých minútach od jej zverejnenia ju mohli vidieť iba fanúšikovia v USA, teda krajina, z ktorej prišlo najviac predobjednávok na album Scream od fanúšikov.

Samozrejme, sociálne siete ale takmer okamžite zverejnili=skopírovali=zdieľali fotku po celom svete.

Podľa autora coveru/obalu albumu Blood on the Dancefloor, Willa Wilsona, je v archíve celý set fotiek z fotenia k albumu, ako aj osobné poznámky Michaela Jacksona z návrhov na fotenie.

Či budú niekedy zverejnené, nie je zatiaľ isté....

Alternatívny cover

Pri príležitosti 35. výročia albumu "Thriller" zverejnil Dick Zimmerman na svojej stránke alternatívny obal albumu, ktorý ešte vtedy nemal plánovaný názov "Thriller".

Obrázek

Predajnosť albumov

Informačný portál ChartMasters.org, ktorý zbiera a analyzuje dáta a informácie o predajnosti nahrávok, aktualizoval svoje údaje, a priniesol niekoľko zaujímavých údajov.

Pozrite si prehľad TOP15 najpredávanejších albumov v miliónoch (všimnite si, kde nájdete albumy MJ):

1. 1982 – Michael Jackson – Thriller – 65,800,000

2. 1973 – Pink Floyd – The Dark Side of the Moon – 43,300,000

3. 1992 – Whitney Houston – The Bodyguard – 41,100,000

4. 1978 – Various Artists – Grease – 38,100,000

5. 1971 – Led Zeppelin – Led Zeppelin IV – 36,800,000

6. 1977 – Fleetwood Mac – Rumours – 35,500,000

7. 1977 – Bee Gees & Various Artists – Saturday Night Fever – 34,800,000

8. 1987 – Michael Jackson – Bad – 33,600,000

9. 1997 – Shania Twain – Come On Over – 33,500,000

10. 1979 – Pink Floyd – The Wall – 31,300,000

11. 1987 – Guns N’ Roses – Appetite For Destruction – 30,900,000

12. 1991 – Metallica – Metallica – 30,400,000

13. 2011 – Adele – 21 – 29,900,000

14. 1997 – Céline Dion – Let’s Talk About Love – 29,800,000

15. 1991 – Michael Jackson – Dangerous – 29,550,000

Tu je kompletný zoznam: LINK

PLUS

THRILLER 35

Před 35 lety Michael Jackson změnil historii hudby. Pomohla mu vizuální revoluce.

Obrázek

30. listopadu 1982, vyšlo album Thriller. Michael Jackson svou šestou deskou naždy změnil tvář pop music. Nahrávka, které se podle různých odhadů prodalo po celém světě 65 až 110 milionů kopií, je dodnes nejprodávanějším albem všech dob.

Michael Jackson natáčel Thriller od dubna do listopadu 1982 v hollywoodském studiu Westlake Recording, producentem byl slavný Quincy Jones. Deska vyšla u společnosti Epic Records a o dva roky později album vyšlo také u Supraphonu v tehdejším Československu.

Šesté studiové album krále popu trvající necelou tři čtvrtě hodinu obsahovalo devět písniček, z nichž čtyři si napsal sám Jackson. Kromě titulní písně jsou na ní takové hity jako Billie Jean, Beat It, Wanna Be Startin´ Somethin´ nebo The Girl Is Mine.

Album, na jehož obálce byla fotka Michaela Jacksona v bílém obleku a černé košili, se okamžitě stalo hitem. Do Vánoc 1982, tedy během necelého měsíce, se prodalo přes milion kopií. Deska, která kombinuje pop, rock a funk, se stala zdrojem inspirace pro generace dalších umělců.

Nahrávka je dodnes nejprodávanějším albem všech dob. Podle různých odhadů se po celém světě prodalo 65 až 110 milionů kopií. Až na dalších příčkách zůstávají Pink Floyd (The Dark Side of the Moon), AC/DC (Back in Black) nebo Meat Loaf (Bat Out of Hell).

Revoluce na MTV

K úspěchu nepochybně přispěl i fakt, že souběžně s uvedením desky na trh se na televizní stanici MTV objevilo videoklipové ztvárnění titulní písně. Ve své době nejdražší video, které stálo 800 tisíc dolarů, má délku skoro čtvrt hodiny a v podstatě se jedná o krátký film.

Thriller dokonale využil doby, kdy se právě díky televizi MTV obrazové zpracování písně stalo stejně důležitým jako hudba sama. „Byla to skutečně revoluce. Vizualizace populární hudby změnila její povahu velmi zásadním způsobem. Najednou tady bylo médium, které dokázalo udělat nové hvězdy, třeba Madonna nebo Michael Jackson jsou produkty MTV,“ uvažuje hudební publicista Vojtěch Lindauer.

Klip se dočkal i kritiky kvůli okultistickým a násilným scénám, i přes tyto výhrady ale v roce 1984 proměnil tři nominace v cenách MTV a později byl zvolen nejlepším hudebním videoklipem všech dob.

VIDEO komentár tu LINK

K ďalším linkám pridávame slovenskú wikipédiu - LINK

Animácia Minecraft

Tu je malá animácia Minecraft vytvorená spoločnosťou Emigê Animation Studios. Animovaný MJ spieva "Human Nature" z This Is It. No nie je to podarené? :)

"We are the World" na 14. mieste

Americký časopis Billboard umiestnil na 14. miesto vo svojom rebríčku najlepších vystúpení z odovzdávaní cien American Music Awards skupinové vystúpenie umelcov so skladbou "USA for Africa: We are the World" z roku 1986.

Skladba sa stala Skladbou roka a zároveň aj najpredávanejším singlom roka, ktorého spoluautorom je aj Michael Jackson (s Lionelom Richiem).

Pripomeňme si vystúpenie hviezd, ktorí prišli na pozvanie Diany Ross na pódium po tom, ako ocenili zakladateľa charitatívneho projektu na boj proti chudobe a hladu, aktivistu Harry Belafontea.

Obrázek

Ďalšie lži...

Americký špinavý bulvár Radar Online zverejnil článok, v ktorom v umiestnenom videu hovorí nejaký neznámy "producent" Ed Meyer o tom, že bývalá detská hviezda Corey Haim mu mal údajne povedať, že bol údajne "atakovaný Michaelom Jacksonom."

Vo videu tvrdí, že nevie ako presne, lebo to mu Corey nepovedal, či išlo o nejaký sexuálny útok, to však stačilo na to, aby z toho Radar urobil kauzu.

Pritom, podľa dostupných informácii, Corey Haim sa s Michaelom stretol osobne až v roku 1993, pritom v tom čase mal už 22 rokov, keďže Haim sa narodil v roku 1971!!!

Avšak, Corey Haim zomrel v roku 2010 na zápal pľúc, a bol aj závislý na drogách.

Obrázek

Meyer vytvára udalosť, že by Corey Haim mal byť nejako atakovaný v roku 2007....

V roku 2007 spolu s hercom Corey Feldmanom vytvorili dokument o sexuálnom zneužívaní The Two Coreys, pretože obaja boli ako mladí sexuálne zneužití, a na tomto sa naviazal aj teraz Radar, ktorý už po miliónty krát deformuje realitu, prekrúca fakty a vytvára bulvárnu špinu, o to viac, že Corey Haim nikdy nebol súčasťou žiadneho vyšetrovania Michaela v rokoch 1993-2005, a ani jeho matka, ktorá sporadicky poskytuje rozhovory na tému súčasných obvinení voči mnohých hollywoodskym predátorom, že by jej syn mal byť "objektom záujmu" Michaela Jacksona.

Bola to len otázka času, kým Radar v časoch čakania na súdne rozhodnutie o pár týždňov, či sudca povolí proces alebo zamietne obvinenia Wadea Robsona, vytvorí nejakú mediálnu špinu, ako to robí v spolupráci s Robsonom, ktorému robí mediáne PR.

Zatiaľ ide len o bulvárnu špinu fiktívnej obete, no je možné, že sa na tom bude chcieť niekto znova ryžovať, a Robson sa určite chytí možnosti....

"Neverland Ranch" ako obchodná značka....

Takto nechali správcovia pozostalosti MJ Estate zaregistrovať ako obchodnú značku názov Neverland Ranch, ktorej sa tak otvárajú nové možnosti využitia tohto názvu napr. aj možným zriadením múzea - čo bolo uvedené aj v žiadosti alebo nejakej krajinnej oblasti, vrátane predmetov súvisiacich s týmto názvom, čo je de facto priama súvislosť s rančom Michaela Jacksona Neverland, napr. aj pre akékoľvek video a audio záznamy (ide o nielen súkromné nahrávky Michaela), využitie portfólia pre televíziu, online média, kultúrne podujatia, vzdelávacie programy, tanečné a umelecké projekty a pod.

Táto obchodná značka spadá do portfólia oficiálnej spoločnosti Triumph International, ktorá ako jediná licencuje všetky predmety s názvami a menami, ktoré má ako obchodnú značku, napr. samotné meno Michael Jackson.

Plány na múzeum priamo na pozemku Neverlandu sú nateraz iba v rovine teórie, pretože MJ Estate samotný pozemok už nevlastní, a teda akékoľvek úvahy by museli byť mimo tohto priestoru, o to viac, že kalifornské zákony aktuálne neumožňujú vytvoriť z bývalého Neverlandu ani turistickú atrakciu.

Avšak už dávnejšie bola predstava vytvoriť akoby repliku ranča a následne ho využívať v nejakých častiach ako samostatnú atrakciu, uvažuje sa aj o nejakom zábavnom parku s témou Neverlandu.

Aktuálne sa ranč stále predáva za 68 mil. dolárov.

Obrázek

Nové zábery z dokumentu

Nové, niektoré nezverejnené zábery z dokumentu, ktorý zatiaľ ešte nevyšiel, a čaká sa naň už 10 rokov...., prinajmenšom asi 4 roky, odkedy MJ Estate blokuje jeho oficiálne vydanie (z doteraz neznámych dôvodov)

Obrázek

COREY FELDMAN REAGUJE

Vo víre súčasných obvinení zo zneužívaní rôznymi osobami vo svetovom šoubiznise, poskytol herec Corey Feldman rozhovor pre americkú tv NBC, ktorej znova hovoril o obvineniach z toho, ako on sám bol zneužitý hollywoodskymi magnátmi v čase, keď bol ako tínedžer a dlhodobo poukazuje na pedofilné skupiny, ktoré operujú v šoubize.

V tomto rozhovore znova hovorí o svojich skúsenostiach, o ktorých napísal aj knihu no čo je dôležité, v mladosti bol blízkym kamarátom Michaela Jacksona a dodnes ho príležitostne imituje a neustále obhajuje, a urobil to znova, v rozhovore sa od 5:09 začína časť, v ktorej hovorí o Michaelovi, a kde ho verejne obhajuje a tvrdo útočí na médiá a mnohých ľudí, ktorí vedia pravdu a poznajú skutočné mená...., a to napriek tomu, že on sám už v roku 1993 vypovedal v prospech Michaela, ale vyšetrovatelia chceli, aby čokoľvek našli na Michaela, a zaujímali sa len o to, a nie o skutočných pedofilov, napriek tomu, že Feldman vyšetrovateľom poskytol skutočné mená, nikto sa o to z vyšetrovateľov nezaujímal, pretože páchatelia sú chránení, a on sám, ak by podal žalobu, silné lobistické skupiny by ho zničili, ako hovorí....

ALBUM "SCREAM" ZNOVU V TOP 20!

Kompilácia hitov s halloweenskou témou nazvaná "Scream" je späť v Top 20!

Aktuálne pokročila na #19 miesto z # 99, pretože jej dopomohol predaj špeciálnej 2LP svietiacej v tme.

5 týždňov a Michael Jackson je stále v Top 100!

TANCUJÚCA DIGITALIZÁCIA

Čínska spoločnosť s názvom "Bitone" vytvorila podobný vzhľad digitálneho MJ, ako čínsky fanclub pre Halloween, a je to celkom dobré. Keen Zhang, prezident MJJCN, uverejnil videoukážku umeleckých diel s niektorými verziami Michaela z klipu "Thriller", "Ghosts" a "Remember the Time", kde jeho digitálne verzie dokonca tancujú konkrétne prvky z jednotlivých choreografií.

Nie je isté, či bola spoločnosť Bitone poverená prácou na digitalizovní priamo od Estate alebo inou spoločnosťou v Číne (keďže licencia nie je regulovaná v Číne) alebo či to nebola práca fanúšikov pracujúcich v spoločnosti Bitone!

FORBES 2017: najlepšie zarobil Michael

V rebríčku najlepšie zarábajúcich zosnulých umelcov za rok 2017 je..., samozrejme, Michael Jackson na prvom mieste ....

Celkové zisky dosiahli 75 miliónov dolárov.

V celkovom poradí zárobkov osobností za rok 2017 je Michael Jackson oproti minulému roku, kedy zarobil rekordnú sumu, najvyššiu akú kedy osobnosť v zábavnom priemysle zarobila - 825 mil. dolárov, až na 17. mieste spolu s hudobníkom Bruceom Springsteenom.

Na ďalších miestach (na 3. mieste) sa umiestnil aj Elvis Presley s 35 mil. dolárov, a Prince až na 12. mieste s 18 mil. dolárov.

Najlepšie zarábajúcou osobou šowbizu za rok 2017 je Sean Combs/P.Diddy, so ziskom 130 mil. dolárov....

Podľa časopisu Forbes, Michael Jackson od svojej smrti zarobil už 2 miliardy dolárov, celkovo od svojej profesionálnej kariéry takmer 4 miliardy.

Obrázek