Články za október 2018

Nová kniha

... a to kniha o vyšetrovaní FBI.

Na viac ako 470 stranách knihy s názvom - Michael Jackson: The FBI Found Nothing (Black/White version), popisuje jej autor Daniel Francis komplexné informácie o vyšetrovaniach, ktoré sprevádzali obvinenia z rokov 1993-2003 a správ, ktoré vydala spravodajská FBI.

Kniha vyšla už 24.8., a je v predaji za 20€

Tu je linka na amazon, ak by ste mali záujem - LINK

FBI_book

Bude to hit č.1?

Spevák/rapper Drake oficiálne potvrdil, že ďalším singlom z jeho posledného albumu Scorpion bude skladba 'Don't Matter to Me' s vokálmi Michaela.

Michael dominuje v predajnosti

Podľa štatistík, Michael Jackson je aktuálne na 10. mieste najpredávanejších albumových umelcov v USA v 21. storočí, teda od roku 2000, s celkovým predajom 24,9 mil. albumov.

Vzhľadom na to, že Michael vydal od roku 2000 iba jeden štúdiový album (Invincible) a jednu výberovku (Number Ones), stále ide o impozantné čísla, ktoré dokazujú, že staršie albumy majú svoju silu a poslucháčov, najmä od roku 2009.

K ďalším zaujímavostiam patrí napríklad fakt, že v histórii udeľovania cien American Music Awards, je Michael jediným umelcom, ktorý získal najviac tých ocenení, celkovo 24. (aktuálne sa budú udeľovať 9.10.)

A v štatistikách je Michael na treťom mieste v celkovom hodnotení počtu týždňov na vrchole amerického albumového rebríčka Billboard, celkovo 51 týždňov, pritom treba zdôrazniť, že Michael nevydával toľko albumov, ako iní umelci....

Rekapitulácia MJ Party v Las Vegas

Počas MJ Party sa mali možnosť zhovárať nielen fanúšikovia s Johnom Brancom, ktorý je jedným zo správcov pozostalosti Michaela Jacksona, a z otázok a odpovedí sú najzaujímavejšie tieto informácie:

– Thriller 3D bude prezentovaný celosvetovo iba jeden týždeň počas kampane k novému filmu (The House with a Clock in Its Walls)

– Film “GHOSTS” bude vydaný do 2 rokov!!!

– Všetky videá na stremovacej službe Vimeo budú remastrované

– Nový dokument od Spikea Leeho je v príprave (detaily neodhalené, pravdepodobne o ére albumu Thriller)

– Pozostalosť MJ Estate chce podniknúť vyšetrovanie v prípade asociácie RIAA, ktorá aktualizuje získané platinové platne podľa údajnej predajnosti, ktorá údajne prekonala album Thriller skupinou the Eagles.

– Plánuje sa nejaké Múzeum Michaela Jacksona, ale nie je zatiaľ vyhliadnuté vhodné miesto.

– HIStory Tour možno bude raz vydané spolu s nejakým dokumentom, no na najbližšie obdobie nie je v pláne.